Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz ForRedGlory #29352 üzenetére

    Na visszaírt a Fanatec azzal kapcsolatban, amire most válaszolok (mert rákérdeztem, hogy válasz nuku?... Mondjuk vicces volt, mert írták, hogy de hát ők válaszoltak 08.02-án, mi a faszt akarok. Mondom nekem nem jött e-mail, de ezen túllendültünk.

    A lényeg. 12.5 eurót írtak + shipping cost. Mondom jó letojom (mert egyet küldtek már ingyen), de megkérdeztem, hogy háúmácsizdesippingkoszt? Erre kaptam a számlát, hogy paypalon fizethetek. :D Arról megtudtam, hogy a 12.5 euró 14.88 (gondolom áfa nélkül írták a 12.5-et) és 11 euró a szállítási költség.

    Szóval 25 euró lenne ez a cucc, ami elég sok... Lehet keresek valakit itt ph-n, aki tud menetet vágni rá, mert az kb ingyen lenne. Nem ismertek itt valamilyen budapesti szakit, aki tudna benne segíteni? Nekem se menetvágóm, se satum nincs (bár utóbbi lehet nem is kell)

    Az nem jött be, hogy írtam nekik: rendelnék másik terméket, csapják már hozzá és megspórolom a szállítási díjat... állítólag 600 km-re van a raktáruk a szerviztől. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák