Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    Üdvözletem!

    Megérkezett a Thrustmaster T150RS kormány szett. Na most megy mindennel, de az NFS 2015-ben, egy érdekes dolgot produkál a kormány. Ilyet művel velem mint a videóban a DFGT-vel csak nálam nem folyamatos hanem szakaszos, de képes eltekerni a kezemből és nem bírom megfogni. [link]
    Gondoltam rá hogy leveszem az FFB erősségét, de érdekel azon kívül van-e megoldás a problémára.
    Ezen kívül azt már próbáltam amit a videó alatt láttam, az az a középre állítást letettem nullára, vagy átrtaktam a másik lehetőségre ahol elvileg a játékok variálnák ezt, de ez nem segített.

    Ötlet esetleg mit kezdjek vele? ETS2 tókeltésesen megy vele. Igaz hogy egyenlőre még 450 fokon használom, de már így is jó.(Annyira szokatlan a nagy fordulókör a régi kormány után, hogy egyenlőre jó a 450 fok is számomra.)

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák