Új hozzászólás Aktív témák

  • frelife

    aktív tag

    válasz koanla #26705 üzenetére

    Én új vagyok itt a fórumon. Természetesen tiszteletben tartom a másikat és legjobb tudásommal segítem a másikat,ahogy ha kérdésem van szeretném én is a többiek tanácsát,tapasztalatát,tudását a magaménak tudni. De azért van De is. A másik elég furcsa és ovodás stílusa nem csak nálam ütközött ki. De persze segítsünk vagy hallgassunk. Persze a szimpibb megoldás bejött és mindenki más csak a kérdező nem googlizott,nem nézett utána a játék támogatásnak és persze mint utóbb kiderült,minden stimmel,megkapott minden infót csak hat sem a kormány sem a játék már nincs is meg neki és külön le is írta ezt a tényt. Sok hűhó semmiért. Értem én hogy senki nem úgy születik hogy tud mindent,itt meg pláne fontos minden értékes tapasztalat legyen az negatív vagy pozitiv. Én orákat áldozok(persze a nagam szórakoztatására) hogy egy egy pályára a kormányzást az autót belőjem csak hogy versenyképes legyek. Teszem azt rohadt sok google keresgéléssel,youtube videokkal. A gyártói oldalak olvasásaival,gyártöi oldalakon lévő forumozgatással. És azt gondolom teszi ezt itt mindenki aki valóban játszik,aki valóban segiteni akar és aki egy "közösség" része. De. Mindig vannak kivételek! Én most teljesen úgy érzem magam mi t akiből hülyét csináltak. És azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül. Mindenesetre magamra vettem. Elgondolkoztam. És igen...meg van a lehetősége hogy nem kell hogy vállaszoljak...azért én itt kiternék hogy kritikábol sem csak építő jellegű van és nem mindig csak jót lehet,kell írni. Örülök hogy van ez a fórum,sokat tanultam belőle,főleg hogy az első oldaltól elkezdtem elolvasni. Ajánlom ezt annak is aki üj forumozó,esetleg szeretne többet tudni,szeretne tanulni és szeretne őnmagáért egy kicsit is tenni. De...még egy mondatot írnék,mert csak kikivánkozik belőlem...vannak emberek akik valóban hülyék..ez a jobbik eset ,mert az ember segít nekik...és vannak akik csinálják a hülyét...nos ezen is gondolkozzunk el néha.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák