Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz Gigi01 #24850 üzenetére

    Nehéz erre válaszolni, ez egyéni dolog. Én pár napja megvettem. Hogy miért? Ugyanez a verzió aminek az ára most ~ 4600 Ft, kb. 1 éve még ha jól rémlik 22e Ft-ba került, mert volt ugye az 1 éves előfizetés olyan 12e Ft körül és a lifetime az előbb említett 22e Ft-os áron, ráadásul ekkor még eléggé hanyatló félbe is volt ez az egész project, ISI-ék nem nagyon foglalkoztak vele, és a játékosok sem, köszönhetően többek között a nem éppen korszerű kinézetnek is, főleg, hogy volt több alternatíva is, igaz a maguk hiányosságával, legalábbis az rF2-höz képest, de legalább jól néztek ki. Menet közben a Studio 397-hetz került a project, akik próbálják újra a köztudatba helyezni a játékot, átültették DX11-re, próbálják pótolni a hiányosságokat és támogatni a modereket, tehát ismét zajlik körülötte az élet. Ha azt vesszük, hogy már csak lifetime licence van és még folyamatos fejlesztés alatt is van a játék, szerintem az a 4600 Ft nem sok érte, tekintve, hogy a legjobb single player lehetőséggel is rendelkező szimulátorról van szó.

Új hozzászólás Aktív témák