Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    Nekem volt g27-em. Most t500 van ptr módos g27 pedállal. És direct drive-ot is próbáltam. G27 vs t500: g27 gyengébb. Plusz középen nagy az ffb lyuk. Kattogó hangot ad bizonyos effektek esetében. Éppen ezért elég hangos is. Ez van akit zavar van akit nem. Pedál esetében egy szinten vannak. Annyi, hogy t500 esetében fém az egész pedál és nem potméter van benne hanem hall szenzor. Így tartósabb plusz nagyobb a felbontása. T500 kormány: erősebb mint a logi. Nincs ffb lyuk. Sokkal finomabbak az effektek. Nem zörög. Nem kattog. Egyedül a ventilátora hangos. Érzésre sokkal autószerűbb. Sokkal stabilabbak vele az autók, könnyebben kézben lehet tartani vele a dolgokat ha ráérez az ember. Direct drive: sokkal erősebb minden más rendszernél. Árban sem azonos kategória. Élethű erővisszacsatolás, éppen ezért sokkal természetesebb, könnyebben irányíthatóak vele az autók. Az ereje miatt sokkal stabilabbnak érződik minden. Hozzá képest minden csak gyerekjáték. Én kipróbálás után azonnal úgy voltam vele, hogy nekem kell egy. Mindent sokkal jobban érezni. A megcsúszást, azt ahogy elemelkednek a kerekek az útról... Nagyon jó cucc. A hátránya az az ára. Eszeveszettül drága. Plusz egy tényleg masszív cockpit nélkül nem lehet kihasználni. Nagyon erős és komoly váz kell neki. És ugye pedál, váltó nincs hozzá. Nagyrészükhöz a perecet is külön kell megvenni. És ha csak az számít, hogy időben gyorsabb legyél akkor felejtős. Ezzel birkózni kell. Viszont ha az élethűség, a szimuláció a fontos akkor nincs alternatívája. Mellette minden más csak játék.

Új hozzászólás Aktív témák