Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    válasz Gigi01 #22151 üzenetére

    Én azt mondom ha teheted próbáld ki mindkettőt valakinél. Nekem 500 van. Az új változat. Próbáltam a 300-as alcantara szettet is. A kormány tényleg szebb, de hamar le lehet amortizálni. Én pedig nem fogok kesztyűben vezetni. Érzésre az 500 erősebb. Nekem ez is sokat számított a döntésben. Azt pedig, hogy a 300-as pontosabb lenne, hát nekem nem tűnt fel. Érzésre nem sok különbség van. Egyedül a 300-as gyengébb ffb-je tűnt fel. Ha kb. egy erősségre hoztam a két kormányt ffb szempontjából akkor nem igazán éreztem különbséget. Én a plusz erőre szavaztam. Assetto esetében sok autónál még az 500-as erejét is kevésnek érzem normális clipping mentes beállítás esetén. Aztán az 500-as pedálja nekem jobban tetszett. Minőségibb érzetet ad mint a t3pa. Egyedül a fix váltófülek voltak furcsák nekem, azokat meg kellett szokni. Ha lenne 500-as kormánnyal mozgó váltófülekkel és alcantara dizájn kormánnyal de valami tartósabb borítással az alcantara helyett akkor az lenne nekem a tökéletes szett. Csak hát ugye ilyen nincs.

Új hozzászólás Aktív témák