Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz aphra2 #2044 üzenetére

    én úgy voltam vele, h pont az sp2-vel voltak usb gondjaim korábban -> egy HID eszközt nem kezelt, konkrétan egy noname gamepadot.
    Sokáig sp1-et használtam, sose volt vele gondom, de most vmiért sp2-t raktam fel.
    Nem mintha támogatná. Igen eszközkezelőben ott van. Nagyjából felismeri, de eszközillesztő keresésénél oylasmit ír ki, h hozzáférés megtagadva (az eszközhöz asszem). Minden más HID és nem HID tökéletesen müxik. Még a noname gamepad is.
    Próbáltam úgy h eltávolítom, és "tiszta lappal" kezdem a telepítést, de hatástalan.
    Úgyvélem nem a kormány a baja a microfosnak, ahnem maga a LGS.
    Úgy se fut végig a detection, ha nincs rákötve a kormány a gépre.
    Néztem neten az ilyen eseteket, h szarakszik a wmwizard.dll, de megoldásról senki sem írt ill. nem találtam arra vonatkozó infót. Írtam logitechnek, majd 24 órán belül válaszolnak (remélem).

    Egyik verzió se müxik (se 5-öes, se 4.6-os, korábbihoz meg nem jutottam hozzá).
    Mindegyik detection-nél akad ki. Windows update-et h kell csinálni? manuálisan?
    (hátha figyelmen kívül hagyja a microfosom eredetét :P )

    Vírus nincs, ill. az kétlem h bezavarna egyáltalán. Háttérprogikat meg inkább nem basztatom, mert nemtom melyik micsoda :DDD sűrűn előfordult h mellé nyúltam és leállt a winfos. rundll32-t meg ha szeretném se tudom bezárni... ;]

    Directx-ből meg 9.0c van, de ez jó ötlet, megpróbálom. Korábban is volt már olyan, h vmiért hiányzott belőle ez az és újra kellett rakni...

Új hozzászólás Aktív témák