Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    válasz ozoli78 #18840 üzenetére

    Hát ez az egész dolog egyéni megítélés, ízlés kérdése. Nekem nem kell például bőr kormány. Inkább legyen robusztus, erős és hasonlítson egy versenyautó kormányára ha már egyszer szimulátorozok. Számomra nagyon fontos a külső is, hogy bele tudjam élni magam a játékba. Hogy ha egyszer megmarkolom a volánt, akkor el tudjam hinni, hogy egy igazi versenyautót vezetek, egy igazi versenyautóban ülök. Ezt a G27 egyáltalán nem tudta elhitetni velem. És nem csak a külseje miatt. Sajnos nem tudtam megszokni a konstrukciójából adódó sajátosságait sem. Egy lassú és gyenge játékszer benyomását keltette. És itt jön a képbe az ár. Nem mindegy, hogy a megvásárolt termék milyen érzéseket vált ki az emberből. A T500-as hiába került sokkal többe ha egyszer a két szett közül csak az volt képes azt az élményt átadni a számomra amit a szimulátorozásban kerestem. Így nekem bőven megérte a rá fordított pénzt a G27-tel szemben. Különböző emberek különböző igények. Ezért jó, hogy van választék. Mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbbet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák