Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    válasz arty #17622 üzenetére

    Drifthez nyilván nem állítok 90-es ffb-t, de azért legyen ellenállása a kormánynak. A fanatec kormány amit volt szerencsém kipróbálni nem az én tulajdonomban volt, így azzal nem nagyon tudtam driftelni, nem is állítgathattam órákat a nekem megfelelő beállításokat keresve, csak körözgettem vele a tulajnál. Nagyon jó kormány. Nem akart hatalmas csattogó, zörgő, morgó hanggal darabokra hullani ha lementem vele az útról a rázókőre vagy a kavicságyra Corsa-ban mint a G27-el ugyan abban a helyzetben. Szépen csendben tette a dolgát. Sokkal nagyobb élmény volt vele vezetni. Viszont mindegyikkel az volt az érzésem, hogy nem igazán tudja feldolgozni a játék által küldött összes információt. Mintha lassú lenne. És ez hatványozottabban érződött a G27-nél. Annál ha beállítottam az ffb-t az általam megfelelően erősnek vélt szintre, meg is hülyült. Régebbi szimulátorokkal, vagy driftre beállított gyengébb ffb értékkel viszont jól működött. Ami viszont egyikben sem tetszett az a kormány mérete. 28-30 cm szerintem kicsi. Főleg driftre. Oda elkél a nagyobb kormány. Már a G27-esemen is ki szerettem volna cserélni egy 33-asra vagy 35-ösre, de ahhoz meg gyenge volt a meghajtása. Ezért lenne fontos a nagyobb ffb. A nagyobb kormány miatt. De gondolom az általam megjelölt árkategóriába nem fér bele olyan kormány amire egy 35-ös kormányt rászerelve ugyan azt tudná mint a GT3-as 30-assal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák