Új hozzászólás Aktív témák

  • Brain75

    senior tag

    válasz Jack@l #15218 üzenetére

    Szia

    Igen ment már tönkre ilyen táp nálam.
    Igaz nem elektromos üléshez akartam használni hanem egy géphez amiből kiemelkedik a monitor, és annak az emelő elektronikájához és mechanikájához.

    Annyi volt a hasonlóság hogy ott egy autó ablakemelő motort kellett meghajtania, de nem bírta.
    A CNC-nél használt motorok drága precíz léptetőmotorok, és azok egyenletesen adják le a terhelést.
    De egyszerű példa, ülj be egy olyan autóba amiben elektromos ülés van.
    Kezd el állítgatni és közben nézd a világítást az autóban.
    Azt fogod észrevenni hogy elhalványul mert annyira megszívja a hálózatot hogy leesik a feszültség.
    Tudom itt most nem feszültségről beszélünk hanem teljesítményről, de ha leesik a feszültség akkor a teljesítmény is csökken. Minél nagyobb feszültségen üzemel egy táp annál nagyobb teljesítményt tud kiszolgálni.

    Én még mindig azt javaslom hogy autó akkumulátor és egy töltő hozzá ha tölteni kell.
    De amúgy meg egyszer beállítod az ülést és utána nem nagyon fogod állítgatni, maximum néha igazítasz rajta de az igen keveset fog fogyasztani.

    /LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

Új hozzászólás Aktív témák