Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz gábor-ka #968 üzenetére

    Nem, ez kifejezetten helyi szerver lesz. Naptár, scheduler, edzéstervező, stb. alkalmazást teszek rá, meg szeretném végre gráfba rendezni azt a pár tízezer bejegyzést, linket, fájlokat, leveleket, stb. amiket az elmúlt 10 évben összegyűjtöttem olyan hierarchikus tárolókban, mint könyvjelzők, fájlrendszer, issue tracker, gmail fiók, stb. Nagyon nem hatékony hierarchiában keresni, főleg így, hogy több tárolóban kell. Valamikor tudom, hogy lementettem egy linket, a témakört is tudom, de nem találom meg újra sem a helyi tárolókban, sem a google-el. Sokkal jobb lenne feltaggelni a bejegyzéseket, a kategóriákat meg gráfba rendezni, aztán több kategória alapján szűrni a találati listát. Tervezek tudásgráfokat is létrehozni olyan témákban, amik érdekelnek. Egyelőre még csak az irányvonal van meg, konkrétumok nincsenek a megvalósításról. A WebGL max úgy jönne be, hogy 3D tudásgráf nézőt szívesen írnék hozzá, néztem is pár említésre méltó projektet [link] [link] [link], de még a leggagyibbtól is fényévekre vagyok, egyáltalán nem értek a 3D programozáshoz, shaderek írásához, stb. sosem foglalkoztam kliens oldallal, megjelenítéssel komolyabban, és valszeg ezután sem fogok.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák