Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yasofix

    csendes tag

    válasz KaitouP #8005 üzenetére

    Köszönöm!

    Még egy kérdésem volna...
    Egy már más által megkreált autó design-át nem lehet "átmásolni,átültetni" saját autóra.
    Sajnos nem vagyok túl jó benne és időm sincs rá, de nagyon tetszik pár kreált design.
    Azt tudom, hogy car livery-be le lehet tölteni, és meg is lehet nézni, de saját autóra is szeretném.

    Ui.:
    Tegnapi online versenyen (10 körös) olyat tapasztaltam amit eddig sosem.
    3 versenyt mentem. Elsőre az időmérőm nem lett túl jó (13.hely), középmezőny lévén elvéreztem többször is futamon belül (2X-er kitoltak pályáról, 1X 10mp-es bünti), maradt is a 13. hely. Mondom ezt nem hagyhatom annyiban, de jött egy telefon és nem tudtam időmérőzni következő versenyre úgyhogy 12. helyről indultam, az eredmény nagyjából ugyanez. Na mondom egy utolsó. Tudtam, hogy jobb is lehetek, sikerült is 4.helyet megcsípni időmérőn (az első hely egy magyar srácé). 2. körben 3. helyről kilöktek 6. helyre. Nagy nehezen felküzdöttem magam 2.helyre, de addigra a magyar srác 12 mp-re volt előttem. Az utolsó kör elején elkezdett nagyon apadni az előnye, először nem is tudtam mire vélni, aztán a kör felénél beugrott, hogy be akar várni. Úgy is lett, már alig volt hátra és 2 mp-en belül mentem mögötte, tudtam már hogy direkt csinálta. Ha genyó lettem volna meg is előzhettem volna, de partner voltam a két magyar "kéz a kézben" épphogy gurulva átcammogtunk a célegyenesen. Igazi fair play game volt!
    Bocs, hogy kicsit hosszú a sztori, de meg akartam osztani veletek.

Új hozzászólás Aktív témák