Új hozzászólás Aktív témák

  • John_Deere

    tag

    Hát lehet csak Én fogtam ki az elmúlt napokban a fost, de lassacskán már kezd hányingerem lenni a játéktól. :O

    B-S-ből minden nap lekerülök B-B-be, aztán daily One Maken nagy nehezen visszatolom S-ben és újfent csak szopok mint valami állat.

    FIA GT Nations tegnap ráadásul maga volt a röhej.
    Viperrel Brands Hatchen qualify-ban 10.-et mentem...gondolom ez beszédes a mezőny képességére nézve, mert annyira pro Én nem vagyok B-Sben.
    Konkrétan már a rajt utáni 2. kanyarban olyan szinten takarítottak ki anyámba, hogy öröm volt nézni, ahogy a mezőny végére kerülök. Büntetést persze senki nem kap, csak Én, 5 sec-et, mert leütöttem a falat... Sebaj, mezőny végéről feljövök Pit után 11-re, csávó mögöttem szokásosan belsőbe ugrik enyhe fékkel, engem kilök, ő megmarad, megyek levesbe...

    Ez a mai Gr.3 Blue Moon Speedway...az anyjával közösülnék jópár készítőnek.
    Egyszerűen gáz az egész, roncsderby már első kanyarban...
    A kedvencem az volt, amikor csávókám mögött szélárnyékban megyek célegyenesben, neki ez nem tetszett, így satuzott egy jó nagyot, hogy szakadjak bele, le is hagytak 3-án emiatt...B-Sről beszélünk.

    De a Top1-et az az olasz patkány nyerte tegnapelőtt, aki újfent B-S-ben konkrétan mást se csinált, mindenkibe ment bele, nem is versenyzett, mindenkit lökött ki.

    És bazmeg még mindig nincs report gomb... :W

Új hozzászólás Aktív témák