Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz Studi #6186 üzenetére

    Nekem is g25 van,de az nagyon kemény verseny.
    Ha meg lesz az arany,mindenképp írj legyszives!!! :-)

    Judit: "Nem is kívánnám hogy belemenjél huszadjára..."

    Köszönöm!
    De úgy látom,hogy csak belehúzol...

    "Véleményem szerint.."

    Így van.Akkor ezt is megbeszéltük.

    A grafika tényleg jobb,ez kétségtelen,bár az 5 is nagyon jó.
    A fizikáról vmikor pár hónapja linkeltem itt vmit,arról sajnos lemaradtál.Ott megmutattam,hogy milyen a gt6 fizikája úgyhogy ezt most inkább ne firtassuk.
    Próbáld ki (reagálás nélkül),hogy az 5-ben puhítasz a lengéscsillapítókon.Utána írj újra.
    Jobb az 5 fizikája. (Meg az átláthatósága,meg a felépítése)

    Nekem az eddigi gran turismo-kban szinte Minden autóval "kedves" volt a játék,vhogy ez 6 lett olyan...amilyen.A legtöbbje egy gyenge kis versenyecske,ami meg nehezebb lenne az meg iszonyat kemény.Nincs középpont.

    Beállításról.A beállítás 90%-át kitapasztaltam.Tudom,hogy nekem mi a jó,mi fekszik a legjobban.

    "nem sikerül az a Senna Lotus arany sem!"

    Nekem nem a hanggal van a gond.

    "Minden esetre talán mindenkinek aki játszik vele SZERETNIE KELLENE a játékot és örülni hogy ilyennel lehet a nappaliban játszani,és nem fikázni. (Mert ha olyan szar akkor egyszerű a felállás,nem kell vele játszani)"

    Ez komoly nagyon.. :-)
    Kedves Judit,én egyáltalán nem tartom magam kemény gt-snek,nagyon jó "versenyzőnek",de azért tartom magam olyan jatékosnak,aki vmicskét ismeri a gt sorozatot.A 2. részétől kezdve megvan mind és a 4-en kivül -finoman fogalmazva- rongyosra jatszottam az egészet,így nem egy tizenévesnek kell elmagyaráznid a "SZERETNIE KELLENE"-ét.
    Én tényleg nagyon szeretném.Komolyan.Mint ahogy az összes többi részt,de ha kifizetek vmiért majdnem 20eFt-ot (na jó,1e-rel kevesebb volt) akkor legalább egy gt5 szintet elvárnék.
    De sajnos NEM üti meg!! Így ne haragudj,de én ezt a jatékot Nem szeretem.

    Részemről ennyi. :-)

    Studi: Nekem a dirt 3 megvan.Nekem tetszik. Érdemes rápróbálni.Pedig a többiek azt mondták,hogy az egy gyengébb rész.

Új hozzászólás Aktív témák