Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Citroware #89581 üzenetére

    Azt is hozzátenném, hogy a Liverpool jelenleg rendelkezésre álló játékosállománya bőségesen elegendő kell hogy legyen egy Swansea legyőzéséhez. Ezt mutatja az is hogy eddig 14 vereségük van és a nagyok közül csak a Chelsea-től tudtak egy pontot rabolni.

    Szerintem ha egy csapat 3 gólt kap egy alsóházi csapattól az nem a kicsik szerencséje hanem a nagyok bitangos blamája. A kicsi szerencsés ha egyet becsikar és nyer vagy X, vagy ha kiteszik a belüket védekezésben és a nagyobbnak nem jön össze semmi, így hozzák a döntetlent. Ugyanezt mondanám ha az én csapatomról lenne szó.

    A mentális felkészültség is a futball része. Bőven tapasztaltam rómaiként, most Garcia-hoz képest ezt is elhozta Spalletti na meg hogy 4-2-3-1, 3-5-2, 3-4-3 és 4-3-3-ban is játszatja és meccs közben is képes megújulni...

    És ne haragudjon meg senki, de nehogy a PL erőssége azzal legyen bizonyítva hogy egy kiesőjelölt 3 gólt vágott a Liverpoolnak akik nem mutattak semmit. Ha ekkora körbeverések lennének hogy a felső 5 ki-ki meccset játszik az utolsó 5-tel az nem erősség, hanem azt mutatná hogy a PL Top5 sincs olyan szinten...
    És ezzel vissza is kanyarodtam a marketinges részhez amit múltkor írtam.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • NyxNyxNyx

    addikt

    válasz Citroware #89581 üzenetére

    Szegény Pool-nak sosincs szerencséje, összefogott az univerzum ellene. :(

    "I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Új hozzászólás Aktív témák