Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz pendre54 #201893 üzenetére

    Kálmán bá a legnagyobb :R 🙏🏼
    Igaza van.

    Aki meg az ilyen tök általános "black guy" témán fennakad az vagy álszent vagy valami turbó khm izé jogvédő vagy mi.
    Érdekes nálunk mindenféle ember van és qrvára nem akadnak fenn ezen, teljesen lazán veszik, egy társaság, nem is bántó értelemben mondjuk.
    Edzésen szerintük hányszor hangzik el hogy feka vagy csoki? Segítek, minimum 426 alkalommal. Megint kit nem kérdeznek meg, na pont azt akit érint de azért nagyonmegvédik mert megkellmutatnihogyeztbizanemszabadawokecenzúrában.

    A fradi szekeres szerbje mit fog kapni a nemes gesztusáért (kézfogásnál elhúzott kéz + köpés + taps) ha már itt tartunk?

    Hányok már komolyan ettől a túldrámázott szartól, meg amit olvasok valami újabb retardált elmélet ha én fehér létemre akarok fekete karaktert játszani az kirekesztő de fordítva nem, mert én nem indulok hátrányból és lentről ő nem lehet elnyomó. Agyrém.
    Nem véletlen hogy nem nézek már új filmeket, kb pont úgy vagyok ezzel mint a Zöld könyvben Tony... Nem érdekel kinek a fia lánya, nem érdekel milyen színű vagy kit szeret, ha jó ember és igazságtalanság éri vagy akár fizikailag bántják kiállok érte és megvédem, idegenként is. Szerintem ez fontosabb mint a szájtépés.

    ps. Gézabá hatalmas forma, beszélgettünk nyáron, ja és ott is volt black guy meg arab guy is aki igazából indiai volt és átöltözve elaludt :DDD , gayről nem tudok, de lehet az is, senki nem picsogott.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák