Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz bagyulajuve #182545 üzenetére

    ...ja, a ZTE is kapott egy 3-ast :) Gera helyszínen nézte a meccset...

    ...az a baj, hogy sok játékos csak kölcsönben tölti itt a szezont... a szép meg az, hogy Szabó Pista így össze tudta rakni őket és olyan játékot játszat, amit élmény nézni :K igazi "bukottak bosszúja" ...Nagy Krisztián megint olyan labdát tett középre, amilyet a felcsút ellen is 2szer, csak most gólra váltották szépen... a srác a 70. percben is olyanokat megy labdára, hogy a védők csak pislogni tudnak... Loki ellen nézd, hogy 93. percben milyen tisztát szerelt és mentett bedobásra... főleg hazai szurkolók közt néztük az A4 szektorból, anyáztak rendesen és követelték neki a pirosat :DDD ...én tisztának láttam, gondoltam itthon visszanézem a jelenetet (ez a srác egy igazi gép)

    ...nagyon jó lenne, ha rámennénk, hogy a kölcsönjátékosok közül itt tartsunk kb mindenkit :K Belényesi a védelemben egy ász, Horváth Krisztofer elől szintén... Banó-Szabó is nagyon jó... habár őt az apja csak megtudja már győzni :D meg hát Katona, Nikitscher, Hadaró, Zeke szintén alap

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák