Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #152184 üzenetére

    Igen, viszont tekinthetünk az időhúzásra úgy is, mint taktikai elem.
    Pl ha leviszi szöglethez, és ott 10x rúgja rá az ellenre, azzal mit csinálnál?
    A fetrengés megint más, ha valaki Immobilézik azt büntetni kéne, de ez is necces, mert elesni nem tilos, magamtól is sikerülhet, ezt csak akkor lehet szankcionálni ha a játékvezető megtévesztése a cél, akkor utólag el kell tiltani egy meccsre ha nem volt kontakt és reklamál. Viszont ha rosszul lépek, görcsölök vagy csak eljátszom stb, azt nem tudják ellenőrizni.
    Hogy a belga védő nem sípszóig futballozik, hanem áll és szétteszi a kezét, mint Travolta, erre nem lehet mit mondani, megye 4-ben is elzavarnak ezért.

    Van egy érdekesség, azt hiszem Terry mesélte, hogy Mou mondta neki és Cahillnek, hogy egyszerre jelentsenek sérültet, mert akkor nem lehet leküldeni egy csapatból két embert a szabály szerint. Ezt úgy hívják rafkó, ez is kell a sporthoz, nem mondom, hogy szép meg jó, de előnyben két perccel a vége előtt lazán megcsinálom.

    Ha megáll az óra az ápoláskor, az meg azért lenne baj, mert nem max átlag 100 perc lenne egy meccs, hanem ~110 és jön a hiszti hogy túl hosszú, stb.
    Van amit jobb nem piszkálni. Szerintem.

    Tibiajax: Jaa, oké, akkor nem szóltam, ő ahogy lassult úgy szokott le róla.
    De azért nézd vissza a Brazília - Chile meccset, ott volt alattomosság, színészet, a bíró már azt sem tudta milyen rendezvényen van.

    Btw, csak mellékesen, szerintem Eriksen miatt az Inter is igényelhet olyat mint amit mi is Spina miatt.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák