Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tengri

    senior tag

    Sziasztok!
    Egy kis segítség kellene.
    Tudnátok ajánlani főleg játékhoz, egy kis filmezéshez és zenehallgatáshoz jó fejhallgatót?
    megéri megvenni a
    Creative HS-800 Fatal1ty Gaming Headset-et?
    [link]
    Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!
    Árban max 10-15k-ban gondolkodom.

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    válasz d1abLo #10040 üzenetére

    Köszönöm a választ neked is illetve Tsebacsi-nak is!
    Megéri gyűjtögetni és inkább a Steelseries Siberia V2 USB-t megvenni?
    Ár/érték arányban van annyival jobb?

    [ Szerkesztve ]

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    Sziasztok!

    Jelenleg egy Steelseries Siberia V2 fülesem van. Most adódott egy lehetőség hogy féláron egy bontatlan dobozos garanciális Steelseries Arctis Pro (+gamedac) fülest vegyek. Néztem külföldi oldalak tesztjeit és a legtöbb oldalon azt írják hogy a high-end csúcsa gamer füleseknél.
    Valakinek van tapasztalata a fülessel kapcsolatban?
    Megéri megvenni?
    Tényleg jobb mint a Beyerdynamic MMX 300 2 GEN?
    Előre is köszönöm a válaszokat! :R

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    válasz CsonkaImo #23120 üzenetére

    Szia!

    Lehet, hogy rosszul fogalmaztam. A kérdés az lenne, hogy egy Steelseries Artics Pro (+gamedac) megér 40-50k? Sok Review-et olvasok, de tulajdonosoktól még nem olvastam semmit az Arctis Pro-val kapcsolatban. Tényleg olyan jó?
    Sajnos a Beyerdynamicot nem tudom olcsóbban beszerezni.

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    válasz Szellem. #23127 üzenetére

    Szia!

    Pénteken vittem haza a Steelseries Arctis Pro (+Gamedac) fülest (egy Siberia V2-őt váltott).
    Első benyomások:
    Letöltöttem a Steelseries Engine 3-at. Rögtön frissítette az FW-t, használata és a beállítások nagyon egyszerűek.
    Pénteken 7 órát használtam majd tegnap 10-et. Végre egy füles aminek a hordása egyáltalán nem kényelmetlen szemüveggel sem. Szinte észre sem lehet venni, hogy a fejeden van. Átlagos fül és fejméretem van így nekem tökéletes a mérete (a Rtings szerint igencsak melegíti a fület, de ezt cáfolom). Nagyobb fejű, illetve fülű embereknek nem biztos, hogy jó választás.
    Gamedac-cal kiválóbb az élmény mind film, játék és zenehallgatás közben is. Tényleg igaz az amit a külföldi oldalakon írnak, jó választás PS4-hez is. Eddig Sony wireless stereo headset 2.0-át használtam, de ez lekörözi. Viszont csak olyan PS4 tulajoknak ajánlott ahol van opticai kimenet (PS4 Pro). Itt jegyezném meg egy kényelmesebb hátradőlős PS4 kikapcsolódáshoz hosszabb opticai és usb kábelre van szükség, mert a jelenlegi igencsak behatárolja a távolságot.
    Tegnap elhívtam pár barátomat, hogy hasonlítsuk össze Kingston HyperX Cloud II KHX-HSCP-jével, illetve egy Astro Gaming A10-el. Az Arctisnak sokkal tisztábbak a hangjai mind a kettőnél játék közben. Filmnél meg zenénél rendesen lekörözi őket. Persze nem hiába van jóval magasabb árcetlije az Arctisnak. Kategóriájában is jónak minősül, de nem a legjobb! A tesztoldalak, illetve a fórumok 4-4.5-ös osztályzata nem véletlen. Aki ennél is jobb hangzást szeretne annak a Beyerdynamic MMX 300 Gen2-őt ajánlom, bár az Ps-hez nem jó. A Sennheiser GSP 600 max hangerőn is halkabb és nekem a designe-je rosszabb mint a Steelseris Arctis Pro-nak. De kiváló füles szintén. Ott is az a baj, hogy kell hozzá egy jó forrás, egy DAC.
    Én amiatt vettem meg mert jó áron be tudtam szerezni, igazából ha 100k környékén vásárolnék akkor biztos hogy a Beyerdynamic-ra esett volna a választás, bár akkor a PS4-re marad volna a Sony füles.

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    válasz Redlight2 #23150 üzenetére

    Az említett bolt helyett inkább itt vásárolnám meg. Az az 500 Forint már nem számítana. A kábelhossz és a pc-d csatlakozóid is meghatározzák hogy usb-s vagy jack-es legyen (jackest szélesebb körben fel tudod használni).

    [ Szerkesztve ]

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    válasz Redlight2 #23152 üzenetére

    Valakinek nem küldik el a terméket, kérdésedre nem válaszolnak, hogy mikor küldik, ha igen akkor az az időpont sem fog megvalósulni. Utána nem fizetik vissza az árát, vagy csak hosszú hónapok és fenyegetőzések után. Előfordult, hogy nem garanciáztatják a terméket. Nem azt küldik ki és visszaküldés után hónapokig nem reagálnak...
    Persze rengeteg a pozitív visszajelzés is, de az ismeretségi körömben már 5 jártak úgy hogy "soha többet Emag".

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Új hozzászólás Aktív témák