Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    Sziasztok! Ezek mind sztereó jelből dolgoznak, vagy van, amivel akár 5.1-es hangot is lehet szerkeszteni?

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

  • gyulank

    addikt

    Hangszerkesztéshez keresek fül és/vagy fejhallgatót. Szóval stúdió célra.
    Lehetőleg 10k alatt. Szóval a cél a minél nagyobb sávszélesség, minél egyformább hangerővel (hogy ne a fülhallgatóhoz állítsam az EQ-t, hisz annak gondolom simán is jól kéne szólnia, nem csak valamit kiemelővel, és ha valamit kiemelő fülhallgatóhoz állítom, akkor mást kiemelővel rossz hangja lesz), és hát nem lenne nagy baj, ha a Philipstől hangosabb lenne.

    A lejátszásra nem tudok konkrétat mondani, jelenleg SB live+alaplapi+mobil, amiken esetleg használnám. De mivel az SB live ezek közül a legjobb, de csak a régi gépen működik, lehet, lesz egy másik hangkártya is egyszer. Azért szeretném tudni, hogy ez mit befolyásol? Szóval a kimeneti teljesítmény, és/vagy az impedancia miatt? Olyan nagy szórás van? Nincs valami kb. általános "szabvány", hogy a legtöbb eszközzel jól szól az x dB érzékenységű x ohmos fülhallgató?
    Eddigi fülhallgatóim:
    1. Panasonic RqE11k walkman tartozék
    Panasonic RqE11k walkman tartozék
    Ez még most is jó, de a mély akkor szól, ha ujjal nyomva tartom a fülemhez, de így nem szabad a kezem, meg fáj a fülem.
    2. Philips SBCHP195
    Ezzel nem tudom, mi történt, a bal oldali elkezdett recsegni, szétszedtem, semmit nem látok rajta, ha nincs a műanyag tokba, akkor nem recseg,
    de sokkal halkabban szól, mint a másik. El nem tudom képzelni, hogy miért. Ja, meg totál szanaszét foszlott róla az a műbőr izé.

    3. Samsung headset nem biztos, hogy EHS44, de úgy néz ki.
    Ez a másik kettőhöz képest szar hangú.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

Új hozzászólás Aktív témák