Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz modflow #7315 üzenetére

    Csak hogy tudd, mit adsz a vezeték nélküliségért:
    Folyamatos alapzajod lesz, hangminőségben a 3.000 forintos normális fejhallgatók szintjét súrolod, és egyes modelleknél, ha valaki elsétál a vevő és a fejhallgató közt, akkor még a vétel is szakadozik egy pillanatra, vagy felerősödik az alapzaj addig. És természetesen töltögetheted is folyamatosan.

    (#7314) kaszaf: az oldalankénti 3-4 driver következtében egyelőre nem tart ott a technológia, hogy egy 5.1-es vagy 7.1-es fejhallgató könnyű legyen.
    Próbáltál már valódi 5.1-es vagy 7.1-es fejhallgatót rendes (hasonló árú) sztereo mellett? Érdemes kipróbálni, még mielőtt eldöntöd, hogy neked melyik is kell. ;)

    (#7310) Tsebacsi: mintha a kérdezők értenének hozzá, és az igényüket a szükségletük szerint alakítanák ki...
    Nem vakon ki kell elégíteni az igényük, hanem felhívni rá a figyelmet, hogy az igényük és a szükségletük nem feltétlenül van összhangban. Harapófogóval ki kell húzni belőlük az igényüket, és olyat ajánlani nekik, ami kielégíti azt. Legalábbis szerintem ez a segítség.

    6 évesen egy GT500-asts akartam mert jól nézett ki. Aztán öregedtem picit, és rájöttem, hogy a használati szokásaimhoz egy Suzuki jobban passzol.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák