Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz hann #5020 üzenetére

    Szerintem veszett fejsze nyele ezen rágódni.

    Aki minőségben gondolkodik, az nem vesz sokpontegyet, a sztereó füles topikból is udvariasan ide irányítják a "gémer" füleseket keresőket, ne tartsák fel a "milyen új szivacsot a K1000-re", ill "milyen szekretert csináltassak a 40 fülesemnek" eszmecserét holmi fröccsöntött bóvli odakeverésével. :DDD ;]
    Aki piacos headsetről vált, az továbbra is tökéletesen meg lesz elégedve a gémer márkák teljesítmény/ár arányával, és valljuk be, valakinek tök mindegy a hangminőség, csak legyen rajta egy működő mikrofon, és mehet a CSÉ. :P

    Viszont a másik oldalon az van, hogy van egy egyedi tulajdonságuk, amit szoftveresen nem sikerült utánoznom eddig. :( Lehet én vagyok a gyenge láncszem, de az Essence STX-ből nem jön olyan Dolby Headphone, mint a G35-ből amit hallottam, ill nem olyan a térérzet mint fizikai sokpontegynél, ami bezony lehet szempont.

    Cserébe ezért a plusz fícsörért durván nagy felárat kérnek hasonló hangminőségű sztereó füleshez képest, pölö a Kave kb a 10k alatti Sennheiserek szintjén lehet( ;] ), és elkérnek érte vagy 30000-t? :U

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák