Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz DummyBoy #307 üzenetére

    ''Az hogy nem fér fel...'' ---- Pedig tiszta röhely, mégis a nyomi mérnökök rontották el, vagy a marketingesek, nekem mindegy. Elvileg azt írják a honlapukon, hogy az Abit AN7-re sehogyan sem, tehát fabrikálással sem megy fel. Erre van itt egy totyik, és egy srác tök röhelyessen felrakta!:)) LOL! Annyi a lényeg, hogy van egy univerzális rögzitője, és ebből kell egy kicsit levágni. Persze, én elvből nem teszek ilyet.

    Ami a thermalRight-t illeti, a Zalman hol hivatalossan 6-7E huf? SEHOL! Zalman CNPS7000-Cu 9990 huf a depo.hu-n, Zalman CNPS7700-Cu 12400 huf. Az én Amd-mre pedig 10800+ venti, a legdrágább hűtő, és persze simán odaveri a zalmant, még hangal is, ha olyat veszek rá (de az egyel kisebb már 9E alatt van, + venti.
    Azt nem tudom, hogy a zalman kezdte volna a heatpipe-t. Még nem láttam eddig, csak két terméküknél, az egyik még meg sem jelent kereskedelmi forgalomba, a másik pedig a full passzív hűtésü háza. Ennyi. Akkor hol kezdte Ő?:B.

    Ami a fülesét illeti, szvsz nem lehet roszabb, mint az Ozaki terméke ebben a kategóriában, de nincsen lehetősségem összehasonlítani.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák