Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blountex

    senior tag

    válasz kócos87 #17903 üzenetére

    Én is headsetet nézegetek már egy jó ideje és hiába néztem 2-2,5x drágábbat mint a Hyperx Cloud (ezt sokan ajánlják és lehet én is ez mellett döntök) nem láttam azt a minőséget amiért megérné kifizetni azt az árat.
    Lenne ilyen mikrofonos headset 30-60k között?

    Hangkártyát érdemes lenne beszerezned ha még nincs, legalábbis az itt beszámolók alapján ég és föld a különbség az alaplapitól.
    Én a Creative Sound Blaster Z helyett egy ASUS STRIX SOAR hangkártyára gondoltam, megérné?

    Valójában nem lenne szükségem hangkártyára ha az 5.1es hangrendszerem tudná a jack bemenetet, mivel VGAn keresztül HDMIvel kötném össze. A headsetet meg így akkor csak Pc-re csatlakoztatva tudnám használni ami igényelne egy hangkártyát is.
    Legjobb megoldás az lett volna ha a hangkártyát össze lehetne kötni a VGAval és úgy HDMIre küldeni, bár ennek nem tudom mekkora jelentősége lehet/van.

    [ Szerkesztve ]

  • wrongduke

    aktív tag

    válasz kócos87 #17903 üzenetére

    Helló!

    Nem vagyok szakértő viszont nekem most egy HX77-es van és azt nem ajánlom.
    Röviden annyi, hogy a rezgésfunkciója (ami alapjáraton nem lenne rossz) csupán mély-kiemelés ami viszont elég rossz. Csak azért mert így hajlamos erősen a torzításra, nélküle meg kevés a mély.

    A hangja (úgy általában) szép viszont nekem nem rég ment gariba. Szeretem ha hangos a játék és egy gránát óta recsegett az egyik hangszórója... Továbbá mikor a ledek váltják a színeket van egy érdekes sípoló hangja amit játék alatt alig hallani, de 2 óra játék után megfájdul a fejed tőle.

    Beleválasztottam elég rendesen, ha több eszem van hozzádobok még 5k-t és veszek egy másikat, csak rábeszéltek... és ez világít kéken is... Ha visszajön gariból és jól működik újra, akkor próbálom majd áron alul eladni, majd beruházni egy HyperX Cloud-ra. Remélem azzal nem fürdök be.

    Összegzésként: MEG NE VEDD!!! :DDD Remélem még nem késő.

    "A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

Új hozzászólás Aktív témák