Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTücsök

    addikt

    válasz Fre576 #4413 üzenetére

    ".A saját 7.1-es térhangzás tesztje is szinte csak stereo"

    Ezt a részét nem értem. Nem lehet érzékelni külön a csatornákat a tesztjén? Akkor ott a fülessel van baj. Én teljesen jól kiveszem. Csináld azt, hogy elindítod a tesztet és amikor meghallod a hangot, akkor megpróbálod a kurzort arra a csatornára rakni, ahol hallod, csak gyorsan csináld, mert aztán a csaj elkezd dumálni, az meg ugye elárulja, hogy honnan is szól a hang. Ha egy-kettőt eltévesztesz az még nem baj, de ha egyet sem találsz el, akkor a fülessel van valami baj (vagy a füleddel, bocs :) ). Nekem teljesen jól kivehető a teszt alatt. És játékok alatt is egész jó a térhangzás, ahogy filmeknél is.

    A sztereos dologra meg annyit, hogy hol csinálja neked? Nekem csak youtube-on. de pl winamp-ban tökéletesen szól sztereoban. Erről jut eszembe, most próbálgattam még, hogy mit tol zene alatt, azért annyira nem rossz. Maradjunk annyiban, hogy nem ezen fogok zenét hallgatni huzamosabb ideig, de ha csak egy-két számot akarok meghallgatni gyorsan, akkor azért nem fogok külön másik fejesre váltani, erre még jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák