Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Trak #315 üzenetére

    Nem merész vagyok, hanem elkeseredet!! Anno, kb másfél éve megláttam a Zalman 6000-s sorozatát. Mondom Nekem ilyen KELL! ECS alaplapom volt, de persze nem kompatibilis. No, mondom, így jártam. Azt hittem, low end alaplappal minek foglallkozzanak. Aztán elérkezett az idő a váltásra, vettem egy Abit AN7-t. Ez azért nem low end, bár nem is a csúcs. Folyamatossan figyelem a Zalman-t is, persze, elvileg vannak jó dolgai, mint a chipsethűtő. De, engedtessék meg, ha én cpu hűtőt akarok, és van egy ilyen gyártó, hát igenis, Legyen jó az alaplapok jelentős részére! Ha figyelmesebben olavstad volna a hozzászólásomat, akkor ki lehet belőle következtettni, hogy a mgeoldás csak annyi, hogy egy plussz rögzitőt kellene belerakni, mely rövidebb. Ennyi. Ez nem biztos, hogy a mérnökök hibája, lehet, hogy a marketingesek spórolták ki.
    Persze, a TR hűtőinek is vannak gondjai, ez tény.
    Ami pedig az árakat illeti, hát NE bosszants már! Ki a rákot érdekel, hogy pl. USA-ban mennyiért adják 1000-s tételben, vagy itt, kishazánkban mennyi a nagyker ára?:B Az emberek nagyrésze NEM jut nagyker árlistához sem, nemhogy onnan vásárolhattna, tehát ne ezzel gyere. Én megnéztem a Depo-n, viszonyítási alapnak jó, ENNYI a kisker ára, és CSÁ! A fülese nem lehet rossz, ezt is írtam. De, én berágtam rá, meg arra, hogy sokan hanyatt esnek tőle. De, akkor maradjunk az újitásnál. Heatpipe-s cpu hűtő, ha jol tudom, csak most jelent meg. EZ hol ujdonság, amikor már az utolsó cipész is ilyet gyárt?:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák