Új hozzászólás Aktív témák

  • tankraid

    aktív tag

    Sziasztok!

    Na megjött az Alpha meg a Z. Valemnnyire már tesztelgettem is őket. Az alpha nagyon komoly bár nem tökéletes. Hangzásban sokkal minőségibb mint a stinger. A hangok sokkal tisztábbak, testesebbek.Sokkal gazdagabb, melegebb a hangzás. (probáltam már drágább asus-t meg razert havernál azokat simán veri) Megfelleő beálítássokkal a játékban pl. rengetegg hang kalszisokkal jobb. Ami fura hogy vannak bizonyos hangok amik meg nem lettek ugyan roszabbak de valahogy mintha azok lemaradtak volna. Kialakitásra kicsit szükösebbnek érzem mint a stingert. (jobban fogja a fejet azért is) De méretben még jó illetve kénylemes. Kábele iszonyat minőségi és elég szép kidolgozású maga a füles is. Ami nem tetszik az a mikrofonja. A hang minőséghez képest annyira nem 'húha' bár amíg hallnak nem érdekel. Az viszont hiba, hogy ennyire rövid a mikorfon. Márcsak azért is mert félre hajtani sem lehet annyira jól mint a stinger-nél illetve nem lehet jobban száj elé helyezni. (gépköny szerint 2-3cm az optimális távolság) Emiatt elég érzékeny arra is hol helyezkedik el. Discordon volt hogy már ha pár centivel alrébb álítottam nem úgy halottak. (stingernél majdnem full egyenesbe állítva sem volt ilyen gond, illetve itt kicsit zavaró még mindig oldara hajtásnál - nem megy elég oldalra). Összeségében nagyon jó füles. Elég alap kellne legyen, főleg egy olyan típusú game-hez aminél nem mindegy merről jön az enemy. Zenéhez is teljesen jó, nem azt mondom, best - nyilván nem mivel inkább gamer egyébként is - de anno nekem külön volt egy füles zenére meg game-re most ez kb. megvan egyből. 40-50k alatti árkategóiába abszolút ajánlom! (felé azért sem mer csak néhány 50k+-ost probáltam).

    A Z.-ről még nem tudok annyi minden mondani mert rengeteg beállítását nem zongoráztam még végig illetve több dologgal nem is probáltam. (film pl.) de az biztos, hogy ha másnem egy fokkal tuti jobb a xonar DG-nél. Már csak a konfigurálhatóság miatt is. EQ-n belőttem több profilt is. (külön zenére, játékra) meg kirpobáltam pár egyéb beálítást és elégedett vagyok eddig. Mondjuk az nem egy hét lesz mire meg lesz minden de abszolút nyerő, hogy ennyi minden lehet állítani. (egyedü a scout módnak nem láttam túl nagy értelmét de az is igaz, hogy nem nem próábltam ki 2-3 játékkal) Szóval jó cucc ez is. (egyébként azt vettem amin rajta van a borítás)

    Köszönöm az ajánlásokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák