Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz ShadowLord #1692 üzenetére

    Amíg nem volt túl sok összehasonlítási alap(Csak ilyen-olyan hangfalak, na azokhoz képest már kapásból csalódás volt, hisz annó hangfalrendszer alternatívájaként lett véve, ezt akkor be tudtam annak, hogy harmad áron mit kapok, ill há füles, ezek már csak ilyenek.) addíg nekem is megfelelt, de mikor félig úgy-esik-ahogy-puffan alapon megvettem a HD595-öt az utolsó Zalman kimúlása után.. hát az állam leszakadozott, akkora volt a különbség.
    Először nem is zenével, vagy videóval, hanem játékkal próbáltam. CoH alatt nem éreztem a 5.1 hiányát, de a hangok minősége egy jó nagyságrenddel feljebb lépett, sokkal mm élőbb lett a közeg. Utána zene, hasonló szakadéknyi ugrás, film, itt kevesebb volt a javulás, de azért érezhető.
    Persze joggal mondhatnád, hogy menjek a fenébe, egy 34k-s fülest hasonlítok egy 10k-shoz, de némi HD555-ös tapasztalat után azt mondhatom, hogy a szakadék az olcsóbb 20k-s sztereó fülesnél is ugyan úgy jelen van(teszem hozzá a HD555 és a Medusa között is :U, persze a mérték kissebb, illetve a HD555 és az 595 között nincs akkora különbség, így a tán a HD555 is elég lett volna nekem), de ott van jó pár minőségibb 10k körüli sztereó füles is, valszeg azok is leverik szegény Zalmant mint vak a poharat. :(

    Csak hogy megerősítselek választásod helyességében. ;] :R

    ui: mind a két Zalmanom kontakt hiba miatt múlt ki, ezért óvd a füles kábelét széltől is, mert kuka lesz a vége, nem lehet cserélni a kábelt :(

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák