Új hozzászólás Aktív témák

  • BeLucZ

    addikt

    válasz jones965 #6572 üzenetére

    holnap szerintem akkor dobok fel egy screent, de teljesen friss win7ről van szó, semmi nem futott a háttérben

    lehet a bclk érték növelését szereti a 3dmark11? nem tudom hogy mennyiben különbözik a vantage cpu tesztjétől ez, de ha ott hozza amit kell és cinebenchben is, nem értem itt miért nem?!

    sok mindent próbáltam mindig 7540 pont környékén volt az eredmény a cpura, mindig csak 23 fpsig megy fel, ötletem sincs mi foghajta vissza, de elméletileg semmi

    mondjuk biost nem frissitettem, hanem a gyárin használom, lehet ez gond?! vagy vmi biosbeállitás? direkt kikapcsoltam a spread spectrumot meg az összes c statet is, minden energy saver dolgot, mégis rossz az eredmény, néztem ablak módban is, hogy nem e más veszi el az erőforrást, és csak a 3dmark11re fókuszált az összes kihasználtság, ezért tartom kizártnak hogy háttérben futo progi fogná vissza, gyakorlatilag driverek vannak fenn és kész :) meg ha a procival lenne gond akkor vantageban meg cinebenchben is szar eredményt dobna

    (#6571) BeLucZ: ebben a hozzászólásban van screen a memóriákról, cpuz ben megy 4500on van a 3570k (45x100) nagyjából ennyiben ki is merül, rejtély na :) minden oké de még se

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák