Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz #97544192 #170 üzenetére

    Hi4all!

    Én úgy értettem, hogy 3DMark07 nem lesz, hogy az elnevezésnél kihagyhatnák ezt a nevet. Általános tendencia, hogy mindig az eljövendő játékok szintjét próbálják megjeleníteni. Ha már 2007ben járunk, nem lenne logikus ezt a nevet adni neki.
    Én a következő 3DMarktól minimális DX9 támogatást várok (legyen egy tesztje, ami lefut a DX9 SM3&HDR képes karikon,hogy azért mégse legyen harakiri a mostani csúcskártyatulajoknak /bár a kapott eredmény úgyis eléri majd a hatását ;]/ ), a többi tesztje pedig elkezdhetne már közelíteni a valós körülményekhez, értem ezt úgy, hogy legyen hang miatti prociterhelés, scriptfüggetlen AI, komoly fizikai számításokat igénylő effektek, és ezután jöhet természetesen az agyeldobó grafikai orgazmus DX10hez méltó kinézettel. Had izzadjanak a streamprocik AMD és nV oldalról is. Az alap felbontás maradhatna 1280x1024, de alapértelmezetten 2xAA&8xAF mellett, ez eléggé alap sztem bármelyik játéknál.

    Ja,ha vki kifizeti a Prof Editionért az árta, kapjon ajándékba egy dedikált R600at :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák