Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesssz199

    újonc

    válasz Kroni1 #13 üzenetére

    Szia ! Így van. Aszem a Dirt3-at a program menüjéből lehet elindítani , de az is lehet , hogy tridef alól indítottam mert ott is van HD3D-s beállítási lehetőség legalábbis amit én használok tridef abban van.
    De arra emlékszek ,hogy marha sokat szenvedtem vele de az biztos ,hogy 1080-on 24 Hz-le kell venni a képfrissítést különben jön az érvénytelen formátum . És szerintem fakó 24 Hz-en 720P meg kicsi , szóvall igen maradt ez a Lineinterlaced-nek nevezett dolog . Annyi talán ,hogy lehet jobban kezeli a HD3D-ét értem ez alatt több fps lesz, de ez nem tuti csak gondolom. Mert amúgy mi értelme lenne.
    Van itt egy oldal ami persze ,hogy most nem jön be , talán megjavul idővel, mindenféle tesztek vannak , és értékelések melyik játék mivel jobb , de gondolom szubjektív de érdekes lehet. :
    http://www.mtbs3d.com/index.php?option=com_content&view=category&id=38&Itemid=76&limitstart=30

    meg is találtam Twitteren ezt írják : :)

    Hi Guys!

    MTBS has been down because we had an absolutely HORRIBLE server crash. Despite making backups, this would have been very damaging especially since we've been making new service updates for the site that hadn't been mirrored yet.

    Fortunately, the hard drive was mirrored by RAID, and we are taking steps to get things back to normal. Don't forget about us in our absence. I don't have an ETA yet - we've never dealt with something this severe before...but we are on the case!

    Regards,
    Neil

Új hozzászólás Aktív témák