Új hozzászólás Aktív témák

  • milan26

    senior tag

    Sziasztok!

    Ezzel vagy ezzel van valakinek konkrét tapasztalata? Tudom, hogy ez javasoltabb, vettem is már ilyet, de vannak hátrányai is. Eredetileg a számítógéphez vettem, de végül a tévén kötött ki, mert ott jobb helyen van talán. Kristálytiszta magas, basszus nem nagy, de tiszta az is, nem rezonál be..stb. Filmezni és zenét hallgatni ideális nekem, de most PC-hez kellene, és oda nem vált be. Egyrészt az asztalon túl sok helyet foglal, másrészt túl érzékeny, ami alapvetően előny lenne, de nem túl jó az alaplapom, és minden zajt össze is szedett. Ugyanazzal a kábellel egy kicsit "butább" meg nem. Hajlamos volt ráadásul "bealudni", azaz ha hirtelen éles hangot játszottam le, akkor először furcsán "zörgött" egy pillanatra. Ez tévén nem zavaró, de számítógépen nekem az volt. Előnyei meg nem jöttek ki, gépen nem nagyon nézek filmet, nem hallgatok zenét, arra a tévé van. Gépen max a netes videók mennek böngészőben. Mondjuk lehet, hogy csak be kellett volna "járatni", de nem hiszem, hogy a zaj összeszedésen az segített volna. Ezért gondoltam arra, hogy a PC-hez veszek valami gyengébbet, ebben is gondolkodtam, de félek hogy az már túl kicsi. Illetve ebben és ebben is, de ott már nagyon kicsi az árkülönbözet a mélynyomóshoz képest, a satellite meg majdnem ugyanaz. Esetleg ez is szóba jött, ez a márkám még úgysem volt. Tudom, hogy egyik sem lenne rossz vétel, de kicsit finomítani szeretnék még a dolgon.

    Hálás lennék konkrét tapasztalatokért. :)

Új hozzászólás Aktív témák