Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz stevve #4669 üzenetére

    Ezekből Logitech X-230 szerintem. Még mindig az egyik legjobb (ha nem a legjobb) választás az árkategóriájában.

    Esetleg használtan érdemes keresni egy garis z-3e-t vagy z-4-et. Itt az aprón is lehet találni szerintem.

    Raharin: megoszlanak a vélemények, személyes tapasztalatom nincs velük, így csak azt tudom leírni amit másoktól hallottam/olvastam. Az 1250X tisztább, lágyabb hangú, egyesek szerint sokkal jobb mint a 2000X, bár ez ízlés kérdése. A 2000X-et inkább elektronikus zenére ajánlják, erősebb mint a másik, és van rá garancia. Ha a hangerő nem számít akkor már csak a garancia szól az újabb modell javára, minden más az 1250X-et erősíti. Én valószínűleg a régebbit választanám, mert rosszat nem igen hallani róla.

    Ha a fejhallgató kimenetet használni akarod akkor nem árt tudni, hogy az 1250X-nél van valami olyan probléma, hogy a hangfal nem némul el teljesen ha bedugod a fejhallgatót csak halkabban szól. Ez állítólag a fejhallgató impedenciájától függ. Nem tudom a 2000X-el volt-e valakinek ilyen gondja.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák