Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    Topikgazda

    válasz Mezga Aladár #40 üzenetére

    HJa, igen, live rendszeren. egyszer mókolok vele egy sort, hogy sikerüljön, aztán meg kezdhetem előröl? Persze. :( Ettől lustább vagyok. Inkább egyből élesben telepítem, oszt csókolom. Ha már van használható "vasam" hozzá.

    (#41) Zizi123:

    Nem hinném, hogy olyan rossz minőségű lenne az a hifiberry-s megoldás. Láttam én már nagyon egyszerű DAC-okat és alap szintem (amit kb. a Málna képvisel szvsz.) teljesen jó cuccok ezek. Nekem nem lenne gondom ezzel. Meg második rendszernek, konyhába, háttérzenéléshez bőven jó. A csak szóljon valami kategóriába megfelelő a minősége és nem kerül vészesen sokba + legalább saját magának rakhatja össze az ember, akár egy kis dobozkába az egészet. Egy digitális erősítő panellel megtoldva + egy jobb táppal összerakva, már egész jó kis hálózati zenelejátszó + erősítő lenne egyben. Egy dobozban. Feleség tűrő faktor az egekben. :DDD

    Amúgy amit linkeltél, azt ismerem, hallottam is, hifis-, házimozis topikokban "kis kínai" néven fut és meglepően jó hangminősége van potom pénzért.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák