Új hozzászólás Aktív témák

  • Benny21

    csendes tag

    válasz tlala #800 üzenetére

    Persze volt reset utána régió választást nem ajánlott fel. Csak a csirkelábas ÁSZF volt és már ment is a router. Később visszatértem a global fw-t. Akkor még nem volt reset tehát 0 konfig. Ekkor entem a beállításokhoz. Érdekes dolgot láttam... Régió Szingapúr és jelszintet egyből gyengéket mertem... Kínai verzió újra reset megint kínai ÁSZF, A mobil appal meg hiába próbáltam kínai régiót csak követelte h német régiót akar mert ott a router. Ok mondom legyen neked. Oda engedte is szépen de egy csatlakoztatott eszközt sem mutatott. Beállítások sem működtek az appban. Csak a routert látta és ennyi. Jelszint viszont az egekben volt nem csak beltérben de az udvaron kertben is. Viszont hiányoztak a mobil app adta beállítások. Pl : a led fények kikapcsolása. Openwrt fórumot olvasgatva úgy értelmeztem van valami alap config is ami csak SSH eléréssel lenne módosítható. Még nem értem el odáig, hogy komolyabban rámenjek erre. Így inkább egyenlőre visszatértem globálra. Még egyszer leírom de korábban már írtam. Alapból globál az enyém! Nem kínai. De bőven jobb a jelszint kínai fw el. Mobil app viszont használhatatlan lett... Egyenlőre gyári globálra visszatértem.

Új hozzászólás Aktív témák