Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyk

    veterán

    válasz Rick4 #495 üzenetére

    "Tényleg érdekel, mi a non plus ultra." "Azért titkon várom a tuti tippet."

    Szövegértelmezésbeli probléma lehet, de nem írtam sehol, hogy Non Plus Ultra, nem írtam tuti tippet. Leírtam mi hiányzik, leírtam, hogy másol is írják, hogy a pfw-al vannak gondok 1000 alatt. Leírtam, hogy kicsit bizarr, hogy egyik funkció appból másik böngészőből állítható. Nem "háborogtam". Leírtam, hogy csalódott vagyok. Ennyi.
    Azt érzem, hogy le lett szólva a tuti vétel, így "ugorjunk" már neki. Ja, hogy itt csak jót lehet írni. Ok, rendben. Nincs ezzel gond.
    Aztán jön itt petipetya nagyúr az oly divatos "eddig olvastam el a hozzászólást" -ával, mintha ezzel bármiféle igazságot adna mondanivalójának. Cáfol, kijavít? Nem.

    De hogy annyira várt tippet is mondjak. Nekem pl. fényévekkel jobb rendszerek tűnik (így most már látva és használva mindkettőt) pl. Freshtomato. pl. egy szintén 30e forintos AC66U-n. (Igen tudom, nem ax-es router)
    Most majd jössz azzal, hogy ezzel a kert végében is van 500Mbit. Ok. (Kérdéses az adóteljesítmény, hogy az Európában engedélyezett maximumon felett van-e? )

    Mondtam én, hogy igényekről, ízlésekről felesleges vitatkozni. Ha neked így jó, akkor ok. De magában a router topicjában hagy lehessen már más véleménye / igénye is.

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák