Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz dethroner #100 üzenetére

    Nincs gond a 3 lannal, akár kettő is elég lenne, egy be, egy ki, mivel így is 3 switch osztja le az épületen belül mindenfelé a kábeles netet, éés van még szabad hely is.
    Épp ezért is írtam, a kábeles részt részesítem előnyben, de ezek szerint nem eléggé világosan írtam, hogy kettő darab mobiltelefon van, ami wifin kapja a netet, innentől nem oszt, nem szoroz, hogy a messenger üzenet 200 mbit vagy 800 mbit sebességgel jön, a lényegesebb rész, hogy a hálózati részen mit várhatok 2x annyi pénzért. Nem hinném, hogy az Asust lehet ilyen tekintetben érdemben űberelni, itt a ház túlsó vége sincs annyira messze, középen van az eszköz, és a fürdőszobában heti 3 percet szoktam netezni, ha nincs net ott, az se lenne lényeges, viszont a hálózati sebesség, plusz funkciók, bármi egyéb érdekes lehetne, ha elfér ettől a meglévő eszköztől. Gbit net átjön, port forward, ddns megvan, tűzfal szintén, itt már a gyárira is visszamentem openwrt-ről, annyira nem kellett semmi plusz, ezért nem tudom, mi lenne az, ami miatt mindenképp kell az az router nekem. :D Ez után próbáltam volna érdeklődni. Nyilván egy tp link wdr 841-ről váltani nagy ugrás lenne, de itt megvan a gbit, és a wifi sebesség se rossz.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák