Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    na most azt a taktikát követem, hogy semmit nem építek, egy awc-m van csak felül középen, ások ezerrel lefelé, jön egy ws, aztán ások majd vmelyik oldalára meg alulra a power coilhoz a 4 gremlinnel. oda gyors ps, az oldalához meg comm. így gyorsabb lesz remélhetőleg a terjeszkedés, és behozom a lemaradásom épületekben, mivel tele leszek supplyval. :D
    már április van, elkezdődött az avatar is, most 2 pöttyös. úgy emlékeztem később kezdődik. :F bár lehet könnyebb nehézségen később kezdődik...

    tényleg! decemberben véget ér a játék, vagy át lehet menni a következő évbe is?

    amúgy több külföldi fórumot is olvasok, ez az avatar mérő egy nagy baromság, mindenki utálja, csak kapkodást szül. sztem is baromság. pc-n van mod ami kikapcsolja vagy lassítja, de ps4-re sajna nincs ilyen lehetőség. :(

    zsamiatt: a skullmine jó, csak miután kifejleszted megjelennek az igazán kömény ellenfelek is. :K

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák