Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz zsolti72837 #51669 üzenetére

    Az elemvasgaságokig össze lehet hajtogatni csak azoknak a mozgását ne blokkolja semmi, pl fal (plusz ami a monitort tartja ott van egy jó pár centis rész a csukló miatt, mivel az fix távolság. Kérdés, hogy milyen szögben ülsz, pl nekem 45 fokos sarokban van a monitor, így a fal blokkolja a bal oldalt, jobb oldalt meg az itx (de ez pont stabilitást ad a következőre >> ). Egyedüli zavaró dolog, ha erősebben gépelek, akkor berezonál, de pont elég volt annyi, hogy valminek nekiérintkezzen a monitor széle és ez megszűnik. Plusz nekem lötyögősebbre is van hagyva, mert néha forgatom, meg így van pivot lehetőség is.
    De a legnagyobb előnynek azt tartom, hogy nincs monitor talp és szabad az alsó rész teljesen. Simán oda van alá tolva a bill, egér, kontroller általában. A tartóoszlopra meg felaggadtam a "néha szükséges" adapterkábeleket szépen összetekrve, így az sincs szanaszét, de bármikor egy karnyújtásnyira van, ha kell. Plusz néha odadobom a fülest is, mert eléggé alkalomadtán használom, ott meg elfér a "háttérben".

    .

Új hozzászólás Aktív témák