Hirdetés

Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz BaLee #38531 üzenetére

    Ha rádióért lehet tüntetni akkor legyen -olcsó bundle-t a népnek- tüntetés is, 100dolláros laptop mintájára 100 dolláros MW2 csomag. Persze én rendes lennék, aki drágábban vette kapja vissza a különbözetet :DD
    Komolyabra fordítva, talán az első ilyen mennyiségi gond az xbox 360 első megjelenésekor volt, Bécsbe kiautóztam egy fórumos hírt olvasva, hátha kapok még, h.lyeségnek nincs határa, pedig az osztrák még ott volt akkor :))
    iphon-nál ugyanez megfigyelhető, nem győznek eleget gyártani, új videokarik is ahogy olvasom csak lassan csurognak, és elég rapszodikus árakon. Szóval ez nem egy egyedi eset csak ugyi érintve vagyunk és rosszul esik.
    ui: persze aztán boxot kaptam, sikerült a jelentősebb áresés előtti utolsó pillanatban megvenni :W :C jelesen ponnt az itt emlegetett boltban, hogy örülhettek, hogy megvettem gyorsan két németnyelvű játékot is, nem értettem hozzá, így nem figyeltem
    Szóval az hogy mit mondtak a telefonba mind1, tényleg kevés lehet, máskülönben bemehetnék holnap és vehetnék de valószínűleg nem így lesz

    [ Szerkesztve ]

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Aktív témák