Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz Specii #4053 üzenetére

    Nem tudom mennyi online MMO-val játszottál, én már kipróbáltam párat (Kalonline - Archlord), de magyar klánok nem igazán tudnak maradandót alkotni sehol, főleg az összetartás nincs meg és az alázat, hogy a csapatért harcolunk (én még randomban is beállok az ellenfél lövésébe, ha a top tankunkat védem vele és az a top tank játszani is tud). Én minden MMO-ban amiben játszottam voltam magyar klánban, de egy szinten megállt a tudomány mindenhol és inkább mentem szépen át a nagyobb, szimpatikus klánokba, ahol max pár magyar volt. Eddig a legjobb társaságot még az 1.6-os Counter-Strike hozta. Wot-ban is voltam magyar klán tag (HAC) egy toyotaklub-os ismerős meghívott, beléptem, kirúgtak, mert fontosabb volt a családom a CW-nél és ezt nem értették meg, pedig mikor beléptem jeleztem, hogy nem fogok CW-re menni, akkor senkinek nem volt ezzel gondja, 2 hét után mikor sorra buktak mindent, valakire rá kellett kenni, persze arra, aki online, fél óránként megy egy kört, de nincs a CW csapatban. Nos ezek után én már nem is szeretnék magyar klán tagja lenni, de nem hogy magyaroknak, még elég neves csapatoknak is nemet mondok, bár néha elgondolkodok a MUMMY-n, de mindig meggyőzöm magam, hogy inkább nem.

Aktív témák