Hirdetés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz Atlantis #21266 üzenetére

    olvastam rengeteg könyvet, láttam az összes elérhető filmet+dokfilmet a 2.vh-ról. nagyon is jók voltak a tigrisek. kevés volt belőlük+ a motor nem volt elég erős, ennyi, ezen kívül más hibát semmilyen forrás nem említ amit én olvastam/láttam. ahol bevetették őket ott arattak, persze 1 tigris nem csinál nyarat, de olvasd el a tank ászok írásait (neten találsz, csak magyarul nem sok van, de gugli fordító segíthet), abból valós képet kapsz, annál hozzáértőbb forrás NINCS!
    mikor megjelent a tigris egyetlen tank sem tudta kilőni szemből, ő viszont bármit kilőtt. ennyi. ahol bevetették nagyobb számban ott hozták is a csatát. 2.vh legnagyobb tankcsatái olvasmányt ajánlom.
    a tigrisnek is számos módosítása volt, sajna (vagy hálistennek) idő és források hiányában már nem tudták tovább alakítani. de rossz tanknak nagyon nagy hozzáértési hiányosságokkal rendelkezők mondják csak.
    érdemes olvasni Sven Hassel könyveit, elolvastam az összeset, elég jól lefesti az erőviszonyokat.
    a légierő is teljesen jó volt, csak megint a létszám ugye, meg az üzemanyaghiány.
    ajánlom ezt a könyvet a témában: [link]

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Aktív témák