Új hozzászólás Aktív témák

  • Quan-Chi

    őstag

    válasz GeneraL_XTX #95950 üzenetére

    Az E50el egyszerűen ki kell várni, hogy betegyen top tierbe (200 meccs alatt 2x rakott be egyedüli T9esként, mondanom sem kell, életem 2 köre volt ;] ). Ott kiéled magad és ennyi a tank. T10-es ágyú temérdek XP-be kerül és a 220-as pen sokszor nem elég. Hamar észreveszed majd hogy szemből ha rálőnek az első hajtókeréknek lánctalpat is kapsz és sebződsz is ! Elég szar kombó. Cserébe az ágyú átlag 390-es dmget jól hozza (szerintem többet is) Az E50M-et már úgy vártam mint a messiást. Hiába ... A torony egész felülete + az LFP nagyon nagy weakspot-ok. Az ágyú alapból jónak tűnik de nem hozza a 390-es átlagot ( 100 lövésig számolt 370 volt a vége ) és mindig akkor sebez kevesebbet mikor nagyon számítanál az átlagra (pl egyszer megjelent mellettem egy AMX50B 380 HP-ba 2be maradt aztán 1600-at vert rám ...) a 270-es pen nagyon csábító, de APCR lőszer az alap, nincs normalizáció. Lényegesen kisebbnek tűnik a pen. olyan Löwe-ös 235 körülre tippelném.

    Az E75 a heavy-k kvintesszenciája. A dpm-e fájóan alacsony de megfelelő helyzetfelismeréssel nagyon kegyetlen tud lenni. Bánhatod, hogy nem játszottál vele az 1200lóerős motornerf előtt. 30ra úgy gyorsult mint egy light. Szeretni fogod.

    kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Új hozzászólás Aktív témák