Új hozzászólás Aktív témák

  • GeneraL_XTX

    veterán

    Jó hosszú grindelés után végre megszereztem az E75 - E50 párost, ezekről írnék pár tapasztalatot.

    Kezdeném a negatívval, E50 : borzalmas. Ennél rosszabb stock tankkal még nem találkoztam pályafutásom alatt. Alap lánctalppal még a felszereléseimet se bírta el, még egy nyamvadt álcahálót se. Így se ver vele a sors eléggé, hogy még Tier X-ben is a nyamvadt 8,8cm-es csővel kell boldogulnom 200mm-es átütéssel, erre még ez is. Egyenesen kínzással ért fel az az időszak amíg kitermeltem vele ~25 ezer XP-t a fejlesztett lánctalpig, itt majdnem feladtam a vonalat.. :((( De sikerült végül, de utána se sokkal jobb, az a 8,8-as cső már már életképtelen 9-es 10-es tierben emelett lomha is, mint egy heavy. Most megvettem hozzá a 900 lovas motort, így azért már használhatóbb de még hátra van a torony és a nagy ágyú és addig csak szenvedés lesz az egész... :(

    E75: végre egy olyan német heavy a vonalon, amin van páncél :C A Tiger-Tiger2 párossal mindig is az volt a bajom hogy a testét szinte mindenki átlövi akármit is csinálok. Tiger 2 beforgatva néha néha patttint, de nem ez a jellemző, arról nem is beszélve hogy ellenséges heavy-kre állandóan 300 alatti dmg-eket dobál az a bizonyos kocka, valahogy mindig csak az alfa legalsó szegmensét érintve ami sok esetben igen bosszantó tud lenni. Persze könnyebb páncélzatú tankokra dobálja a ~320-as sebzéseket, de hát elsődlegesen heavy tankal heavy tankokal kerülök szembe. Viszont az E75 csodás. Előbb is 3 ellenséges heavy tankkal csatároztam az eredmény ~1800 kiosztott sebzés, nulla! elszenvedett találat és vagy 8 pattintás, is8-tól is3-tól, T32-től. Már most imádom :C Ágyú maradt a királytigrisé, de nem érzem úgy hogy ezzel szenvedés lesz majd kihúzni az erősebb modulokat.

Új hozzászólás Aktív témák