Új hozzászólás Aktív témák

  • jahrn

    senior tag

    válasz jagada #92964 üzenetére

    En is az altalad felvak agyhalott-nak nevezett E25 tulajok koze tartozom. Es imadom azt a kis dogot, kifejeztetten bejon a gerilla terror harcmod... Hozzateszem a JpzIV-et is imadtam (talan ez all legkozelebb az E-25 stilusahoz).
    De az Su-122-44el jobb az atlag dmg-m mint az E-25tel, es szerintem is OP-bb mint a nemet gep. Erdekes az h 6 masodpercenkent lovok egy 122mm-es agyubol egy turhetoen (sot) pattogo fronttal rendelkezo TD-ben ulve senkit nem zavar....

    (#92974) sequator Mult nyaron letoroltem a WoT-ot azzal az elhatarozassal h sohatobbe mert eleg volt/kiegtem/etcetc. Fel evvel kesobb ocsem keresere ujrakezdtem, de azotan folyamatosan csokken a WN8-am - most eppen 208x asszem, ha realisan nezem jelenleg inkabb a zoldek koze tartozom az 1700-1900 tartomanyban. Viszont leszarom, ha kedvem van jatszani jatszom, ha nincs kedvem akkor meg nem. Attol meg h 5k lenne a WN8-am nem elveznem jobban a jatekot, mint ahogy tomatokent sem elveznem kevesbe... Remelem ertheto mire celzok a fenti barokk kormondatokkal....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák