Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz jozefgucci1 #88009 üzenetére

    KÖSZÖNÖM!
    Végre egy értelmes válasz is a felvetésemre! :R
    Pontosan így gondolom én is, ahogy leírtad!
    Nagyon sajnálom azt az embert, aki felnőtt meglett ffi és élvezi azt, ha folyamatosan csak kilövik, senkit nem tud sebezni, tulajdonképpen semmit nem tud a játékról és mégis nyomatja! Ott az értelemmel komoly gondok lehetnek.

    E4-es tanácsokat is köszönöm.
    Nem tagadom jelenleg nincs gondom a kreditet illetően, de szeretném minden ágon, amit elkezdtem a T10 tankot elérni és meg is venni! Még akkor is, ha mondjuk a garázsból nem viszem ki, mert nem jó a tank. Másodszor ez most megint 30 goldot jelent a kasszámba és az mindig jól jön. ;) :K

    (#88012) bugmenot1: ez a játékból való kilépegetés a WG "tökéletes" munkáját fémjelzi, egy ismert BUG - ők is tudnak róla -, amit nem tudnak, de sokkal inkább nem akarnak kijavítani, mert sokkal fontosabb dolgokon dolgoznak! Az egyiket a tegnapi micropatch-el be is tették a játékba, most már tudsz bejelentkezni FB vagy akár G+ acc-al is. HURRÁ!
    (#88016) bugmenot1: ne csodálkozz, hogy mindenkiről lepattansz, és senkit nem tudsz sebezni ha egy ISU152-el mész platoonban! :U

    (#88022) demerion: osztom ismét Jozef véleményét és tanácsát! A Stug-T67-Cromwell hármasban szerintem nem tudsz csalódni. Bitang jó mindhárom a saját tierjében, de simán használható fentebb is, mikor magasabb tierbe dob. Nekem jelenleg is meg van minhárom és Cromwell-T67 viszonylag gyakran is szoktam menni - főképp akkor, mikor nagyobb tierben már megcsömörlöttem az agyhalott csapatok miatt. :U
    Emu javaslatát is érdemes megfontolni, mert a KV-1 tényleg erős jószág és hasonlóan jó szerintem a T1 HT is amerikai tier5 heavy! Ezekkel még farmolni is tudsz, mert jól hozzák a kreditet, "könnyű" velük játszani.

    (#88027) TESCO-Zsömle: ez sajnos tényleg így van. :B

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák