Új hozzászólás Aktív témák

  • KaLeun

    senior tag

    Javaslom, az ezredik "megint sok az arty" füstölgés helyett, mindenki fogjon egy papírt, tollat és strigulás stílusban vezesse mondjuk egy hétig, hogy hány arty van csatánként (esetleg készíthet egy arty számláló modot is). Talán annak lesz valami összehasonlítási alapja. Nekem több alkalommal is az jött ki, hogy az itt divatos "már minden csatában 3-3 arty van" állítás az valójában ~10%. A 4-5 arty talán olyan ~1% lehet, az utolsó "felmérést" adó 158 csatában egy ilyen sem volt (pl. ahogy ezen a héten is). Szóval lehet két egymás követő csatában is 5-5 arty, de valójában a 4 arty is rohadt ritka (~heti 2-3). A statisztikához amúgy nem árt kellő számú csata, hisz a kis sorozat torz statisztikát eredményez. Ideális az aki sokat játszik és nagyjából naponta ugyanannyi csatát megy. Nekem most tengernyi időm van... ...és így rohadt sokat játszva nem látom továbbra se ezt a növekedést.

    Tudom, hogy néhányan még a saját statisztikájuknak sem hinnének, de ha a következő update-ben kivennének az artyt akkor már az nap már meglenne a következő ellenségük. Ennyi... Nekik sok az arty ha van ha nincs.

    Cila

Új hozzászólás Aktív témák