Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    Már egy ideje érlelődik bennem a gondolat, hogy elinduljak-e az angol med vonalon, de eddig a T34-85 mellett mindig elcsitítgattam az efféle gondolatokat. :-D Persze láttam csatákban saját és ellenfél oldalán is, hogy jó kezekben a Cromwell, Comet, Centi I is harapós kis dög lehet (T6-ban járok, csak velük találkoztam még). Na most nekem a kis 5-ös ruszki T34 a ZiS6 (?) szúnyogcsípővel nagyon bejött, valami három másodpercenként lehetett vele puffogtatni, szemtelenkedésre pont tökéletes. :-D Sajnos a bátyó 34-85-ös már lassabb, nem sokkal, de olyan 5 mp körül tölt nem túl képzett legényekkel és gyorsítóval a 7-es ágyú (a 144 pen és 180 dmg tiszteletreméltó, de...). ...és itt a de. :-) Tegnap T8-ban Himmelsdorfban csak a spotter szerep jutott, össze is akadtam egy Cromwellel valahol középen, és fész-tu-fész sajnos megevett. Minden lövésem talált és ütött, de ő a gyorslövetűvel bedarált (egy lövésnyi hp-ja maradt). Szóval freeből ki akarom húzni azt az ágat, de ennek praktikusságával kapcsolatban lenne egy kérdésem. Még a T2-es tank sincs kifejlesztve az ágon, szóval legénységem még annyira sincs. A kérdésem az, hogy menjek rögtön a közepébe és vegyem meg a Cromwellt, vagy érdemes lenne inkább csak a T5-ös Crusaderig elmenni freeből, abba 100-as legényeket venni, és abban húzni őket? Félek 6. érzék, meg hasonlók nélkül T6-ban mozdulni sem tudok majd...

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák