Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    Sziasztok!

    T-34-85-re milyen felszerelést érdemes tenni annak érdekében, hogy minél előbb összeszedjem a két ág kifejlesztéséhez szükséges XP-t? Köszönöm.

    Más. Arty téma. Én kifejezeten kezdő vagyok, összesen alig kétezer csatám van. Ennek viszont a harmadát artyval csináltam. Aki azt gondolja, hogy artyval könnyű csúcssebzőnek lenni, az nem igen próbálta hosszabb távon a dolgot. SU-122A kiképzett, képességekkel felszerelt legénységgel, töltés- és célzásgyorsítóval felszerelt löveggel. Van olyan, hogy tíz lövésből kilenc betalál, de olyan csata is előfordul, hogy egy sem. Van olyan, hogy 5-6 kill összejön egy csatában, van olyan, hogy ráfizetek, mert engem lőnek ki és még el is veszítjük a csatát... Tudom, hogy vannak itt a fórumon 20-30k csatát megjárt veteránok is, de akkor is azt kell mondjam (az "öregek" iránti kellő tisztelet megtartásával), hogy aki hőbörög azért, mert egy arty egy lövéssel kiszedi, annak (finoman fogalmazva) jogtalan a felzúdulása.

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák