Új hozzászólás Aktív témák

  • Warton

    őstag

    válasz fsb1000 #76987 üzenetére

    Ezeken az új account készíteseken én jókat mosolygok. Annyira magyaros és kockás az egész sztori.

    T4-ig nagyon ki van dolgozva a haditerv. Elég sok t10-es tankot kihúztam már, ezért azt kell, hogy mondjam, hogy egy ágat T7-ig kihúzni nem egy nagy kunszt. De a komoly fejtörést úgyis a t8-t9 fogja jelenteni, ott is leginkább a credithiány, meg a végeláthatatlan stock grind semmi más. Tök lényegtelen a legénység, mert ígyis-úgyis meglesz addigra a 2. skill. Egyedül a credit fog gondot jelenteni, főleg a magasabb tierekben, amikor majd csináljátok a veszteséges köröket, meg ott azért érdemes felszerelni a tankokat is különböző cuccokkal (javító, tűzoltó, medkit stb.), tölt gyorsító, ha nem akartok nagyon hendikeppesek lenni. Ráadásul mivel egy fajta tankot nyomsz, ezért az esetleges akciókban sem tudsz majd mindig részt venni. És borzasztó ideggörlő lesz újra és újra ugyanazzal a két-három tankkal játszani. Ráadásul minden ágnak megvan a maga mumus tankja, amivel sokszor a 2szerező megszerzése sem lehetséges. Én biztos nem bírnám ki. És mindezt a tizedik/huszadik stb. prémium tankért, az egyébként rohadtul elhanyagolt alapaccountra, aminek a jelszavát az egész hajcihő (kb. két hónap) végére úgyis elfelejtetitek. :DDD Ha esetleg mégse felejtenétek el akkor sem fogtok a kapott prém tankkal pár tíz csatánál többet menni.

    Egyébként is hogy ezt értelmesen (értsd kevesebb szopással) végig lehessen csinálni, tuti, hogy prémium account kell, főleg a T9-es csatákhoz, meg legalább egy prém tank az adott típushoz. Amivel megintcsak a WG jár jól.

    Persze csináljátok csak Prémium tank whore-ok! :P

Új hozzászólás Aktív témák